ארוחה רומנטית

לפני שנה סוף סוף יצאה לי לצאת עם בחור שהייתי מאוהבת בו כבר שנים. הוא היה גבוהה, עם גוף מאוד יפה, מבט מהפנט וקול שהיה מרטיב כל בחורה. אחרי כמה דייטים בעיר הוא הזמין אותי ארוחה רומנטית אצלו בבית. היה כל כך קשה להמתין לערב. הלכתי למקלחת, לבשתי לבני נשים סקסיים לכל מקרה ונסעתי אליו. הייתה לו דירה מפוארת. הוא הכין שולחן עם נרות, ניגנה מוזיקה שקטה ברקע וכבר באותו הרגע הבנתי שמחכה לי מפגש אינטימי מאוד מעניין. 
דיברנו על עבודה, על חברים ואז כאשר השעה כבר הייתה מאוחרת הוא שטק לשני ואז שאל אותי: "עד כמה רחוק את יכולה להגיע בסקס?". זאת הייתה שאלה מפתיעה שהכניסה אותי  לשוק שכמה רגעים. עניתי שזה תלוי בבן זוג. ראיתי שהעיניים שלו נדלקו והיא הזמין אותי לריקוד. כאשר קמתי הרגשתי שהיין נתן לי בראש. צחקתי. הוא משך אותי אליו. הרגשתי שהלב שלי דופק חזק. זה היה נעים להרגיש אותו כל כך מקרוב. שהוא מחבק אותי ונושם את הריח שלי. שהידיים שלו גולשות על הגב. הידיים שלו ירדו למטה. אני חיבקתי אותי. הוא נישק אותי וחיבק אותי חזק יותר. הטמפרטורה בחדר עלתה. הכנסתי ידיים מתחת לחולצה שלו. הגוף השרירי שלו הדליק אותי עוד יותר. 
הוא התחיל לפתוח את החולצה שלי והוציא את השדיים שלי. זה היה הרגע שאיבדתי את השפיות שלי לגמרי. השכבתי אותו על השפה. הוא ליקק את הפטמות שלי ועם הידיים הוא הוריד את התחתונים. רגע אחרי זה הוא ירד למטה וגרם לי לסערת רגשות שלא הרגשתי בחיים שלי. התפתלתי עם כל הגוף בזמן שהוא זיין אותי עם הלשון שלו. בעוד מספר דקות הרגשתי את הזין הגדול שלו לתוך הכוס. הזיין אותי באיטיות, אבל הוא הבטיח שהוא יביא אותי למצב שאני אתחנן מולו לעצור. גם הוא יזיין אותי שיהיה לו כוח. 
היא לי קשה לתאר מצב כזה, כל הרגשות שלי טבעו בהנאה בלתי נסבלת. כל רגע הקצב שלו נהיה מהיר יותר ויותר. במקביל הוא סיפר לי שהוא אוהב איך השדיים שלי קופצות, עד כמה הכוס שלי צר, שהוא רוצה לזיין את הפה ואת התחת שלי. איך הוא היה רוצה לזיין אותי בתנוחות שונות ולקשור למיטה. אם הייתי יודעת מה הוא רוצה לעשות איתי בחיים לא הייתי מגיעה אליו הביתה. הרגשתי את עצמי כמו נערת ליווי אמיתית שמגשימה את כל הפנטזיות שלו.
הוא זיין אותי כבר שעה, לא היה לי כוח. לא ידעת כמה פעמים הספקתי לגמור. הוא זיין אותי בתנוחות שונות בחורים שונים. הוא זיין אותי בתחת, זה היה כואב בהתחלה, אבל לא היה אכפת שלו. זה הרגיש כאילו אי אפשר לספק אותו. הוא זיין אותי כמו נערת ליווי זולה וגמר בתוך התחת שלי. כאשר בבוקר הוא נרגע, הוא סיפר לי שהוא הגשים רק חלק קטן מהפנטזיות סקס שלו. 
אחרי זה, כשאר כבר עמדתי בדלת כניסה הוא שאל אותי אם נתראה עוד. הורדתי את המבט שלי במבוכה, כי ידעת את התשובה.