מציצה בשירותים

יש לנו בחורה מאוד חמודה שלומדת איתי ביחד באוניברסיטה בשם ספיר, היא משכה את תשומת לב שלי עם המראה המיוחד שלה. שיער ארוך שחור, פנים מאוד חמודות, גוף של דוגמנית וטוסיק שבא לך למות. ידעתי שהגוף הזה, זה תוצאה של עבודה קשה בחדר כושר. כל פעם שהיא הייתה לובשת מכנס צמוד הזין שלי היה קורע את התחתונים שלי. אתם אולי תשאלו למה עדיין לא הזמנתי אותה לדייט? היא לא בחורה ללא חסרונות. בעיקר זה היה בגלל האהבה שלי לבילוים במועדוני לילה ודיבור גס מאד. היא ממש לא הייתה בחורה שאתה רוצה להכיר עם הורים. אבל זה לא היה אומר שהיא לא שווה לסקס מזדמן וזה משהו שרציתי לעשות.

הייתי סטודנט הכי טוב ותמיד הייתי עוזר לאחרים, אבל כמובן לא הייתי חנון. אני פשוט אוהב ללמוד. יום אחד במבחן עזרתי לספיר והיא קיבלה ציון עובר בזכותי. הפעם אבל לא התכוונתי לעזור לה ככה סתם, הייתה לי מטרה לשכנע אותה לסקס אורלי. היו לה שפתיים ממש מדהימות, כאילו יצרו אותם בשביל זין. יום אחד אחרי המבחן התקרבתי אליה במסדרון ואמרתי לה במילה אחד.

"אני עזרתי לך, עכשיו אני צריך עזרה ממך. אני רוצה מציצה"

היא שתקה, זה גרם לי לדאוג. חיכיתי לכל דבר: סטירה, קללות, צחוקים או אפילו זה שהיא תספר לכולם על התנהגות שלי. כבר קיוויתי שהיא פשוט תסרב וזהו. אבל היא רק צחקה וענתה:

"אתה רציני? זה כל מה שאתה רוצה? למצוץ זין, אין דבר קל יותר. אבל איפה?"

"אפשר בשירותים. בואי נעשה ככה, אני יצא לשירותים ואז גם את. יהיה לנו 10 דקות. אני יחכה לך ליד שירותי גברים"

"סבבה, אבל אני רוצה שתלקק לי לפני. נמאס לי לענג את עצמי ודילדו, אני מעדיפה בחור – זה הרבה יותר נעים"

"אין בעיה ולנשוך את התחת שלך?"

"בכיף"

ההרצאה התחילה, חיכיתי לזמן המתאים ויצאתי מהכיתה. רק מהמחשבה שבחורה כל כך כוסית הולכת למצוץ הזין שלי נעמד. למזלי אף אחד לא היה במסדרון. אז ראיתי ספיר, נכנסנו לשירותים וסגרנו את הדלת.

"מה, הזין כבר עומד?" – היא שאלה אותי

"כן" – עניתי לה – "אבל אני בטוח שגם את רטובה"

"יש קצת"

"אז בבקשה" – אמרתי לה והזמנתי אותה להיכנס לאחד התאים.

היא הייתה גדולה ושנינו נכנסנו בקלות. נעלתי את הדלת, תפסתי אותה על התחת ונתתי לה נשיקה ארוכה.

"אתה מתנשק ממש טוב" – היא אמרה לי.

הורדתי את המכנסיים שלה ואז גם את התחתונים שלה. סוף סוף ראיתי את טוסיק, שכל כך הרבה חלמתי עליו, ערום לגמרי. בהתחלה נתתי לה כמה נשיכות ואז הכנסתי את כל הראש שלי בפנים. מצאתי עם הלשון את הכוס שלה והתחלתי ללקק אותו. מה שעשיתי מצא חן בעיניי, הבנתי את זה לפי הגניחות שלה. לא הייתי מפספס גם את פי הטבעת שלה ומעביר עליו את הלשון מידי פעם. כאשר היא גמרה, היא עצרה אותי. היא התיישבה מולי והורידה את המכנסיים שלי. הזין שלי קפץ החוצה והיא ישר בלעה אותו. היא ידע בדיוק מה לעשות, הרגשתי את עצמי כמו עם נערות ליווי  יוקרתית. היא ליקקה אותו, מצצה ובלעה אותו לכל האורך. אם יד שניה היא שיחקה עם הכוס שלה.

המציצה המקצועית שלה עשתה את שלה, גמרתי לפה שלה. היא הראה לי את הזרע בפה שלה ואז בלעה הכל. היא המשיכה לשחק עם הכוס שלה ואז היא סגרה את העיניים וגמרה חזק. יצאנו מהשירותים ואחד אחד עם אפשר של כמה דקות נכנסו חזרה להרצאה.