מחכה לערב

חיכיתי לו עם הרגשה מאוד כבדה בבטן. זה התחיל בבוקר כאשר ראיתי את ההודעה שלו בוואטסאפ. הוא שאלה מה קורה והודיעה שהוא יכנס לבקר אותי בערב. יכנס….ככה הוא תמיד אומר. סקס לא היה לי כבר חודש, הורמונים שלי כבר השתגעו. צעצועי מין הרבים שלי כבר לא עזרו לי. הייתי חייבת ידיים גבריים חזקות וזין גדול.

הדמיון שלי כבר התחיל לצייר לי תמונות של המפגש האינטימי שלנו. איך לפגוש, מה ללבוש או מה לא ללבוש. הרגשתי איך כוס שלי מתחיל להירטב. הכנסתי את האצבעות לתוך התחתונים. נגעתי בעדינות את הדגדגן שלי ושיחקתי איתו קצת. החשק החזק כמעט גרם לי להשתגע. הייתי מזיינת עכשיו כל גבר שהיה לידי…..

שמעתי אינטרקום מצלצל, עניתי. "זה אני" -שמעתי בשפרפרת. נתתי לו להיכנס. בזמן שהוא עלה במעלית, החלפתי את החולצה שלי באחד הרבה יותר פתוחה. ככה היה אפשר לראות את השדיים שלי שהו משוחררות מחזייה. פתחתי את הדלת והרגשתי את כל הגוף שלי נמתח בהמתנה לסקס. האם הוא יסכים לעזור לי?

ליקקתי את השפתיים שלי והצעתי לו תה. הבאתי לא את התה והתיישבתי לידו. הוא סיפר לי על העבודה שלו ואני לא הורדתי את עיניים שלי ממנו. ניסיתי לא לפספס אפילו תנועה אחד של השפתיים שלו. הוא סיים עם התה, לקחתי את היד, הוא הביט בי בהפתעה, בחרתי אצבע וליקקתי אותה לכל האורך. עשיתי את זה כאשר אני מסתכלת לתוך העיניים שלו, אז לקחתי את האצבע לתוך הפה.

זה גרם לו להפסיק לנשום, הוא ליקק את השפתיים שלו ואז הוא קיבל אץ כללי המשחק. הוא התחיל להזיז את האצבע בתוך הפה שלי. היד השני שלה מהר מאוד מצאה את הדרך לשדיים שלי. לשניה אבדתי את השליטה ופתחתי את הפה, הוא ניצל את ההזדמנות, הוציא את אצבע ונישק אותי בתשוקה. הלשון שלו כבר היה עמוק, כאשר שנינו ירדו על הספה. הוא נשכב עלי והיד שלו מצא את הדרך לתוך התחתונים שלי. הרגשתי את הזין העמוד שלו דרך המכנסיים. היא שיחק עם הכוס שלי ואני מצצתי את הלשון שלו.

תפסתי אותו עם הרגליים ומשכתי אותו חזק אלי. אז הוא הפסיק את הנשיקה, משל אותי למלה והוריד את החולצה שלי. הוא ישר התחיל לנשק את השדיים שלי ולמצוץ את הפטמות. האצבעות שלו כבר היו בפנים. בהתחלה אחד, שניים ואז שלוש. יותר עמוק ויותר חזק. אני חיבקתי אותו חזק יותר. לא יודעת איך, אבל המכנסיים שלי כבר היו על רצפה. הוא פתח את הרגליים שלי ואחרי מבט קצר עלי הוא הכניס את הזין שלו. הוא עשה מספר תנועות עדינות ואז התחיל לזיין בכל הכוח. אם הפסקות קצרות הוא זיין אותי חזק, לכל האורך.

בשלב אחד הוא הוציא את הזין, קם וסיבב אותי על הבטן. ככה שהתחת שלי היה למלה ואז הוא נישק את הכוס שלי. זה היה הרגע שגמרתי חזק. אז הוא שוב פעם הכניס את הזין ואחרי כמה תנועות מהירות גמר לתוכי.