פגישה בדירה דיסקרטית

משכתי אותה אלי ברגע שנכנסתי לדירה דיסקרטית והתחלתי לנשק. הידיים שלי טיילו על הגוף שלה ולחצו את הטוסיק שלה. כשהורדתי את הידיים שלי למטה רציתי לבדוק שהמתנה שלי, פלאג אנאלי קטן עם תכשיט, נמצאת במקום. לצערי הוא לא היה שם, היא ברחה לחדר אמבטיה לתקן את זה ברגע שראתה את האכזבה בעיניים שלי.

הורדתי את הבגדים שלי והלכתי אחריה. היא עמדה בחדר אמבטיה ומרחה חומר סיכה על הפלאג. היא התלוננה לי שהיא לא מצליחה להכניס אותה. החלטתי לעזור לה עם זה, האצבעות שלי התחילו ללטף את הכוס הרטוב שלה ופי הטבעת שכבר היה מלא בחומר סיכה. הכנסתי את האצבעות לשני החורים והתחלתי לזיין אותה. ברגע שהרגשתי שהיא מוכנה לקחתי את הצעצוע ודחפתי לבפנים.

עברנו למיטה, היא נשכבה על המיטה ושאלתי אותה על הרצונות שלה. היא התביישה לבקש ממני ישרות ללקק לה. לכן התחלתי לנשק, לנשוך וללקק את הבטן ואת הירכיים שלה בלי לגעת במקום הרגיש ביותר שלה. היא ניסתה הכל כדי לגרום לרדת עוד יותר למטה, אבל המשכתי לדרוש ממנה להגיד את זה. בסוף היא נכנעה והתחילה לצעוק "אני רוצה שתלקק את הכוס שלי". זה בדיוק מה שעשיתי וכבר אחרי כמה דקות היא ניסתה להחזיר את הנשימה שלה אחרי האורגזמה.

אז הכנסתי כרית מתחת לגב שלה והתחלתי לזיין אותה לתוך הכוס בלי להוציא את הפלאג. ראיתי שהיא לא כל כך אוהבת את החדירה הכפולה והוצאתי את הפלאג. אחרי שהבאתי אותה לאורגזמה נוספת נשכבתי על הגב. היא לקחה את הזין לתוך הפה והתחילה למצוץ. היא ידע לעשות את זה טוב והמציצה שלה די מהר גרמה לי להתחיל להזיז את הירכיים שלי על מנת להכניס את הזין כמה שיותר עמוק.

הגיעה הזמן לטפל בתחת שלה, שוב פעם הכנסתי אצבעות לתוך התחת שלה, זיינתי אותה קצת וברגע שהרגשתי שהיא מוכנה החלפתי את האצבעות עם הזין שלי. בהתחלה זיינתי אותה באיטיות ואז הגברתי את הקצב. היא הייתה מאוד חמה וצרה שם והחרמנות שלי לא אפשרה לי לזיין אותה יותר מידי, כבר אחרי מספר דקות התחלתי למלא את התחת שלה בזרע.