סקס בטבע

תתארי לעצמך קיץ, יער, מישור ביער. הדשא ממש רך ואין אף אחד באזור שיכול להפריע למפגש האינטימי שלנו, רק שנינו לבד. אנחנו רצים וממשתעשעים, שוכבים על הדשא. על לבושה בשמלה יפה וחתך ארוך מהצד. אנחנו רצים ואז אני תופס אותך ומצמיד לעץ, מעביר בעדינות עם הלשון על השפתיים שלך ונותן לך נשיקה חושנית ביותר, עם הידיים אני מלטף את גופך. אני נודע בצווארך ואז מנשק אותו, אני מתחיל להוריד את השמלה שלך, אבל את בורחת. אני שוב פעם רץ אחריך, את מהירה, אבל אני יותר מהיר.

אני משיג אותך, תופס, ושנינו נופלים על הדשא, את שוב פעם מנסה לברוח. אני מחזיק את הידיים שלך בעדינות ומתחיל לנשק אותם, כאשר אני יורד עם נשיקות שלי יותר ויותר למטה. אני מגיע עם הנשיקות שלי עד הכתפיים שלך, את כבר לא מתנגדת, אני שוב פעם מתחיל להוריד את השמלה שלך. את שוכבת ערומה על הדשא, כל כך יפה, את מצמידה אותי בחיבוק ומנשקת.

אני בקושי מצליח להשתחרר מהחיבוק, מלקק את האף שלך, אני מתרומם ומסתכל על הגוף המדהים שלך. הוא היה רטוב מהטל של הדשא , התחלתי ללקק את כל הטיפות. בהתחלה מהמצח, אף, עיניים, צוואר ויותר למטה. אחרי שאני עובר על הכתפיים אני עוצר על השדיים שלך. אני מלקק את השדיים, מושך כמה שיותר לתוך הפה שלי ואז משחרר כאשר אני תופס עם השיניים את פטמה שלך. זה גורם לך להוציא גניחה. אני יודעה שאת נהנית מזה ואני יודע שאת כל רגע רוצה אותי יותר חזק. אני יורד יותר למטה, אל הבטן שלך עם הידיים אני ממשיך לענג את השדיים שלך. אני ממלא אוויר בראות שלי ושואף אותו על בטן שלך. האוויר גרם לטל לברוח מהגוף שלך. אני יורד עוד יותר למטה ומגיע לכוס שלי, מעביר עם הלשון כדי לאסוף את מיצים שהצטברו שם, אני אוהב את הטעם שלך….אני יעצור את הסיפור כאן, כולנו יודעים מה קרה אחרי זה.