עכשיו יש לי משרד


רעות הייתה בחורה חמודה, רזה עם שערות בלונדיניות. אני זוכר היטב כשהיא התקשרה אלי כדי לספק לי על העבודה חדשה שלה. היא סיפרה לי שיש לה משרד שלה פרטי והזמינה אותי לראות אותו. הסכמתי והבטחתי שאני יכנס אחרי הצהרים. כאשר נכנסתי למשרד שלה היא ביקשה ממני לנעול את הדלת. "הבעיה שהרבה אנשים נכנסים אלי בלי לדפוק ואי לא רוצה שיפריעו לנו". התיישבתי על הכיסה מול השולחן שלה.

-"יש לי סוד שאני רוצה לספר"- היא אמרה-"אני נמשכת אליך כבר מזמן"

זה די הפתיעה אותי ,אבל אמרתי שהרגשה היא דו צדדית. היא כמה מהכיסה שלה, התקרבה אלי והתיישבה על השולחן מולי. עם שתי הידיים היא התחילה להרים את החצאית שלה , כל הזמן הזה היא לא הורידה ממני מבט.

-"אתה יודע ,אני לא לובשת תחתונים" – באותו זמן היא הרימה את החצאית ופתחה את הרגליים ככה שיכולתי לראות הכל.

-"אני רוצה להרגיש את הלשון שלך בין הרגליים שלי. אתה יכול לעזור לי בזה?"

ירדתי מולה על הברכיים ,הרגשתי את הריח שלה. התקרבתי ואתחלתי ללקק. הרגשתי איך היא זזה לכיווני עם כל תנוע שלי, הבנתי שהיא נהנית ממה שאני עושה. התנועות שלה נהיו יותר מהירות ברגע שהכנסתי את הלשון שלי עמוק לתוכה. המשכתי עם מה שאני עושה ולא עבר הרבה זמן עד שהיא גמרה.

-"אבל זה לא הכל" -היא חייכה לי -" באו ננסה משהו אחר"

היא כמה הוציא משהו מהמגירה , אחרי זה התיישבה על הברכיים ונעמדה בתנוחת דוגי עם התחת אלי.

-"אני רוצה שתלקק את החור האחורי שלי" -היא ראתה שאני מתלבט -"על תדאג אתה לא תצא לא מסופק מכאן"

ירדתי אליה, עם הידיים התחלתי לעשות את הישבן שלה. ראיתי את החור שלה. מצאתי אומץ ונכנסתי לשם עם הלשון שלי. ליקקתי אותה ככה בערך 5 דקות. ראיתי שהיא נהנת מזה, זה ממש חרמן אותי. כבר הוצאתי את הזין העומד שלי ועשיתי ביד. היא ראתה את זה, הביאה לי את הדבר שהיא הוציאה מקודם מהמגירה. זה היה חומר סיכה.

-"אתה לא חייב לאונן, תמרח את זה על הזין שלך" -היא המשיכה -"ואני רוצה שתכניס לי לתחת,אבל בזהירות,אני לא אוהבת כאב"

מרחתי את החומר על הזין שלי ועל החור שלה. הכנסתי קודם את האצבעות , הרחבתי את החור שלה קצת ואז נכנסתי עם הזין. באיטיות,קודם הראש עצרתי שהיא תתרגל ואז הכנסתי לכל האורך. התחלתי לזיין אותה קודם באיטיות ואם הזמן הגברתי את הקצב, ראיתי שהיא קורבה לאורגזמה נוספת. היא הסתובבה אלי אם הראש ואמר "תגמור בפנים". באות הרגע הרגשתי שני וגומר וכל הזרע שלי נשפך לתוכה.

אחרי שנחנו קצת והתארגנו. היא אמרה לי אם חיוך שהיא מחקה לי בפעם הבאה. "החור השני שלי עדיין לא קיבל את מה שמגיעה לו"

אני אף פעם לא נגד סקס מזדמן או מפגש אינטימי, הבטחתי לה שאני ימצא זמן.